Екологічний урок

Моя обіцянка Землі
22 квітня в усьому світі відзначається Всесвітній день Землі.
Цей день - нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем. В цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля.

Поглянути навколо себе, побачити казку, живу, неповторну, усвідомити, що кожна людина несе персональну відповідальність за майбутнє нашої планети допомагали бібліотекарі учням 2-3 класів гімназії №23 під час проведення екологічного уроку "Моя обіцянка Землі." 
А для того, щоб краще дізнатися про природу, та знати, як її охороняти, учні вивчили правила поведінки на природі та почули прості, але водночас мудрі поради, як стати природоохоронцем. Під час заходу бібліотекарі презентували дітям виставку фоторобіт Мельниченка Тараса "Краса і загадковість рідної землі". 


Дітвора була вражена красою живого світу - неповторністю миттєвостей.Із почутого та побачених відеоматеріалів діти зрозуміли, що Земля - наш спільний дім. 
І наш обов'язок - любити та оберігати її.
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Всесвітній день дитини

ВЧИМОСЯ ГОВОРИТИ КОМПЛІМЕНТИ