БЕРЕЖИ УКРАЇНСЬКЕ - НОСИ ВИШИВАНКУ!Вишиванка в Україні завжди відігравала велику роль. Це наш український фольклор, наш національний оберіг і ідентичність України. Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки.

Вишиванка ніколи не була простою одежиною. Вона - символ сім’ї, культурних цінностей та надбання українського народу протягом століть. Дівчата готували собі вишиванки як посаг, дарували вишиті сорочки коханому парубку. Тогочасну українську хату неможливо було представити без чарівної скрині з вишитими сорочками для господаря та господині.


 Вишиванки були сімейним скарбом, а вміння прикрашати сорочки вишивкою – мистецтвом, що передавалося з покоління в покоління.Сьогодні вишиванки одягати стало модно, стильно, це прояв гордості, патріотизму та ознака національної приналежності. Вишиванка – це не просто одяг, це оберіг нації. Ми вбираємось в вишиванки не тільки для краси а ще й для того, щоб зберегти наш рід. А головне показати всьому світу, що є така країна – Україна, яка має свою національну культуру, звичаї, традиції, історію. Цього року ми планували провести з нашими юними користувачами фото-крос «Бережи українське – носи вишиванку!».


 На жаль, цьогоріч свято змушене перейти в онлайн формат.  Без масових заходів та з дотриманням всіх протиепідемічних рекомендацій – таким буде День вишиванки 2020. Але все ж таки ми запрошуємо вас  поринути в атмосферу цього дня. Насамперед, за доброю традицією, можемо одягнути вишиванки та сфотографуватися. Світлини можна викласти у соцмережі та влаштували челендж із друзями. Продемонструвати красу своєї вишиваної сорочки і навіть захисної маски, без якої не обійтись сьогодні, зможе кожен охочий.
  Вперед!!!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Всесвітній день дитини

ВЧИМОСЯ ГОВОРИТИ КОМПЛІМЕНТИ