Ювілей С.П.Корольова

Он-лайн знайомство до 110-річчя С.П.Корольова:
"Українець, який відкрив людству шлях у космос"
   12 січня виповнилося 110 років від дня народження нашого земляка Сергія Павловича Корольова - видатного вченого та конструктора, засновника космонавтики.

   До цієї дати в бібліотеці-філіалі №1 пройшов тематичний захід. 

   Он-лайн знайомство до 110-річчя С.П.Корольова: "Українець, який відкрив людству шлях у космос" провела бібліотекар Шпаківська Світлана. Вона розповіла присутнім про факти з біографії видатного вченого, підкріпивши свою розповідь відеосюжетом. 
   Також відвідувачам біліотеки була представлена тематична книжкова поличка.   Потім хлопці та дівчата розділилися на дві команди "Розумники"та "Космічні дослідники" і давали відповіді на запитання космічної вікторини.
   Хоча кожен з присутніх вже відвідував музей космонавтики, але вони із захопленням переглянули відеекскурсію музеєм, яку проводили діти.
Також дуже весело проходили конкурси "Сніданок космонавта" та "Справжній космонавт". Змагання між командами закінчилося з рахунком 11:10 на користь хлопців з "Розумників".

   На завершення юним відвідувачам бібліотеки була запропонована гра "Планета".
   Поставлена мета - ознайомити юних читачів з фактами біографії Сергія Павловича Корольова, виховати у них гордість за свого земляка - була досягнута.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Всесвітній день дитини

ВЧИМОСЯ ГОВОРИТИ КОМПЛІМЕНТИ