"Книгоманія- 2016"
24 березня 2016 року в рамках  Всеукраїнського тижня дитячого читання відбувся 
ІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу "Книгоманія -2016".


До бібліотеки-філіалу № 1 завітали 14 учасників -  учні 6-7 класів, переможці  І-го етапу конкурсу з дитячих бібліотек-філіалів міста Житомира № 1, 11, 12, 13, 14. 
До цього свята бібліотеки та читачі готуються протягом року. І ось, нарешті Свято Книги і Читача відбулося!
Програма конкурсу була цікавою та насиченою, так як, конкурс складався з 5-ти турів. Цього року конкурс був присвячений видатній поетесі, нашій землячці Лесі Українці, 145-річчя якої ми відзначили у лютому цього року.
Весь конкурс супроводжувався музичними паузами.
Почесною гостею та членом журі конкурсу була наша землячка, лауреат премій імені Лесі Українки та Наталії Забіли, дитяча письменниця, Пономаренко Марія Антонівна.Вона розповіла учасникам подробиці про отримання премії Імені Лесі Українки.
У 1-му турі конкурсу: "Презентація себе" учасники креативно та цікаво представили себе. 
Кращі презентації представили такі учасники, як Валієв Валерій (ЖЕЛ № 24,кл. 6), 
Сірик Катерина (ЗОШ № 8, кл.6), Галицька Стефанія (ЗОШ № 14, кл.7), Коцюба Ольга (ЗОШ № 27, кл.7).
Другим туром  творчого конкурсу було читання віршів або уривків з творів  поетеси  Лесі Українки. Журі оцінювало художнє виконання та творчий підхід до створення елементів сценічного образу. Серед усіх конкурсантів найбільш творчо та театралізовано прозвучали  віршовані композиції у виконанні Сірик Катерини та Галицької Стефанії.
Третім туром конкурсу був прегляд документального фільму: 
"Леся Українка", після якого діти давали відповіді на запитання письмової вікторини. Всі учасники  показали гарні знання творчості Лесі Українки.
Недаремно говорять: "Книга - чудо із чудес, і хто її читає, той перемагає!". А ще можна сказати так: "Хочеш знати все про всіх - другом буть цікавих книг!". 
Саме тому  4-й тур конкурсу: "Вікторина на знання літератури і загальну ерудицію" визначив, хто з учасників є найбільш ерудованим та більше читає.


Останнім 5-м туром нашого конкурсу була: "Моя золота поличка", де учасники представили найцікавіші книги, які вони прочитали та пропонують іншим читачам.
 За результатами  усіх турів конкурсу "Книгоманія -2016" журі визначило двох переможців: серед учасників 6-х класів - 
Сірик Катерина, а серед учасників 7-х класів - Галицька Стефанія


Всі конкурсанти та переможці конкурсу були нагороджені грамотами і дипломами та отримали  подарунки. Завідуюча бібліотекою-філіалом №1 Когут Людмила Феліксівна подякувала всім, хто приймав участь у конкурсі, хто вболівав за учасників конкурсу, давав оцінку їх виступам. Також побажала дітям, щоб вони вважали книжки своїми найкращими друзями, щоб кожен день спілкування з книгою дарував їм багато приємних хвилин.

Коментарі

 1. Шановні колеги! Дуже гарні світлини конкурсу. Видно що діти такі щасливі, задоволені, красиві! Ви для них організували не просто конкурс, а справжнісіньке свято! Діти випробовували свої знання в такій творчій атмосфері, мали можливість поспілкуватись з дитячою письменницею Марією Пономаренко. Вітаємо переможців другого етапу. Зичимо творчих успіхів, здійснення мрій. Також вітаємо з перемогою на обласному етапі, ви молодці!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякуємо, шановні колеги за гарний коментар та підтримку! Бажаємо Вам гарних читачів та успіхів !!!

   Видалити
  2. Дякуємо, шановні колеги за гарний коментар та підтримку! Бажаємо Вам гарних читачів та успіхів !!!

   Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Всесвітній день дитини

ВЧИМОСЯ ГОВОРИТИ КОМПЛІМЕНТИ