музично-поетичний салон до Дня матері

"До віку матінку шануйте, свій найсвятіший оберіг"
Святково прибрана читальна зала. В центрі зали стоїть стіл з книгами для перегляду: "Все починається з мами", ліворуч - ікона Божої Матері та запалена біля неї свічка.
 Мама …Рідна і прекрасна, оспівана поетами , увічнена художниками.

 У житті кожного з нас мама займає особливе місце. Перше , що ми бачимо з’явившись на світ – це мамині ласкаві  очі, чуємо – мамин лагідний голос. Слово, яке вперше вимовляємо – мама…
До мами ми приходимо зі своїми радостями і печалями. Її мудра порада нам потрібна тоді , коли і в самих уже посріблені скроні.

 Усе її життя – це безмежна  любов і самопожертва , пробачення провин. Мама створена з добра і любові, з терпіння і великої  мудрості. ЇЇ золоті руки можуть виконати будь-яку роботу.
Саме цими словами під музичний супровід пісні Наталії Май "Ти єдина" розпочався музично-поетичний салон: "До віку матінку шануйте, свій найсвятіший оберіг"  у нашій бібліотеці. 
На цей захід завітали учні 1-го класу гімназії № 23.

Ведучими свята були завідуюча бібліотеки-філіалу № 1 Когут Людмила Феліксівна та бібліотекар молодшого абонементу Гнатюк Вікторія.
На початку заходу завідуюча бібліотекою Когут Людмила Феліксівна розповіла учням історію свята Дня Матері та показала їм відео ролик "Притча про маму".


До цього свята діти підготували  дві віршовані композиції: 
"Як сонечко, рідна матінка моя", "Моя матуся найкраща у світі".

 Крім того, вони були активними учасниками  конкурсів, зокрема: "Маленька господарочка", "Моя мама най...", які проходили 
під музичний супровід дитячих пісень про маму. Дівчатка, які приймали участь у конкурсі "Маленька господарочка", гарно пришили гудзики і обидві отримали від бібліотекарів подарунки.Всі діти, присутні на музично-поетичному салоні заспівали разом пісню про маму з мультфільму "Мамонтеня шукає маму".


Бібліотекар молодшого абонементу Гнатюк Вікторія прочитала дітям 
 "Легенду про матір", яка викликала у дітей 
зворушливі почуття любові та поваги до матері
Наостанок заходу всі учасники та присутні гості разом з бібліотекарями
 заспівали караоке пісню Наталії Май: "Мамочко моя".Бібліотекарі подякували дітям за активну участь 
у музично-поетичному салоні:"До віку матінку шануйте, свій найсвятіший оберіг" та пригостили їх солодощами. 
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Творчість Всеволода Нестайка

Всесвітній день дитини