МУЖНІСТЬ. КОХАННЯ. СВОБОДА 

«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього,
хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани»   
  М.Т. Рильський


Костянтин Тур-Коноваловукраїнський сценарист, режисер. У творчому тандемі з Денисом Замрієм створив кілька успішних сценаріїв («Не намагайтеся зрозуміти жінку», «Полювання на Вервольфа», «Той, хто пройшов крізь вогонь»). 
Тема Крут стала підніматися за часів президенства Ющенка. Костянтин нею зацікався, став більше читати про подію, і врешті решт зрозумів, що фільм має бути.
"Тоді ніхто за тему не брався, і я вирішив написати сценарій"  зізнався Костянтин Коновалов.
На думку письменника, бій під Крутами сколихнув українське суспільство.
За своїм значенням він порівняв його з подвигом спартанців.


Драматична історія "Крути 1918" про героїзм українських юнаків, заснована на реальних подіях.
Січень 1918 року видався по-справжньому холодним. От-от на Київ мали рушити більшовицькі загони. Сини генерала контррозвідки УНР Андрій та Олекса опиняються серед оборонців залізничної станції Крути. Такі схожі, але й такі різні брати, обоє до нестями закохані у курсистку Софію, брати без роздумів рушили захищати Україну.


Раптом стається непередбачуване: спалахує повстання на заводі «Арсенал». І на боротьбу із заколотом направляють елітні боєздатні частини. Супроти вишколеного війська Муравйова на станції крути лишаються тільки необстріляні студенти і юнкери.


Ходять чутки, що серед українських загонів є агент більшовиків, який передає інформацію «червоним». Андрій ще не знає, що йому добре відоме обличчя зрадника… У горнилі бою, не шкодуючи власних життів, змагаючись за незалежність та любов. Сто років тому, як і сьогодні, без страху та сумнівів вони підуть у бій захищати найдорожче…


Бій під Крутами – символ героїзму молодого покоління в боротьбі за незалежність України.
Молоді юнаки віддали найдорожче, що є в кожного з нас - життя, щоб жити у вільній країні. 
Пам'ятаймо наших героїв!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Всесвітній день дитини

ВЧИМОСЯ ГОВОРИТИ КОМПЛІМЕНТИ