ЯК МИ ДЕНЬ РУКАВИЧКИ СВЯТКУВАЛИ

 


На початку зими, 6 грудня, відзначаємо незвичайне свято – День рукавиць та рукавичок!


Хоча це свято неофіційне, але Бібліотека на Київській разом з учнями 2-б класу гімназії №23 вирішили його відзначити, бо рукавиці та рукавички у нас завжди асоціюються із зимою та її забавами. І не важливо, різнокольорові чи однотонні, куплені чи зв’язані бабусею, головне, щоб в них було тепло.



Родзинкою такого по-домашньому затишного свята стала інсценівка казки «Рукавичка». Діти дуже люблять гратися, а якщо гра в казку - то це найбільше свято і радість. Тож читайлики з великим натхненням перевтілилися в героїв «Рукавички», перед цим ще раз пригадавши українську народну казку.





На вулиці холод, а в бібліотеці – дитячий сміх та атмосфера чудового свята.



Коментарі

  1. містер Педро абсолютно неймовірний. він був таким чуйним, таким терплячим і чесним і просто чудово виконував свою роботу кредитного спеціаліста. Я куплю з ним кожен майбутній будинок, якщо коли-небудь переїду в округ Колумбія. він просто найкращий». Я рекомендую всім, хто тут шукає позику, зв’язатися з кредитним спеціалістом Педро на електронну адресу... pedroloanss@gmail.com зателефонувати в WhatsApp: +18632310632

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Всесвітній день захисту тварин

Всесвітній день дитини