НОВОРІЧНИЙ АКСЕСУАР ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ


У народі кажуть, що взимку скільки днів, стільки й свят. Одним із головних є таємниче, захоплююче, радісне свято Миколая. Воно пахне мандаринками, шоколадом і духмяними медовими пряниками.


 Адже всім відомо, що Миколай Чудотворець - покровитель всіх дітей на Землі. Цього року, 18 грудня, Святий Миколай завітав до дитячої бібліотеки на Київській. А зустріли його наймолодші читачі, учні 2 класу школи №32 святковим майстер-класом « Новорічна прикраса – оберіг 2020». Дітки пообіцяли Святому Миколаю завжди бути чемними на радість батькам, аби наступного року до них знову завітав Божий Угодник. Потім читайлики створювали новорічний аксесуар – маску- символ 2020 року – мишку. Мишенята вийшли неймовірно гарними, милими та добрими. А значить і рік буде таким же! 

Майстер-клас закінчився, та діти ще довго залишались в бібліотеці, веселі, з святковим настроєм і масками, які вони змайстрували. Пограли в гру «Кіт і миші», потанцювали під веселі пісні. 
А мандаринки були? Звичайно були! І мандаринки, і солодощі з торбини Святого Миколая!!! 

 


Хай кожне зимове свято приносить дітям радість, задоволення, пізнання нового!!!Колектив дитячої бібліотеки бажає усім веселих свят, щастя і здоров'я своїм читачам та їх родинам! 
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Всесвітній день дитини

ВЧИМОСЯ ГОВОРИТИ КОМПЛІМЕНТИ