ВІЗИТ У ВІДПОВІДЬ "КРОКУЄ КНИЖКА В ДИТСАДОК"
Нещодавно наша бібліотека на Київській приймала наймолодших гостей - вихованців дитячого садочка №49 «Дивосвіт». І от сьогодні, на запрошення наших партнерів - вихователів дитячого закладу, відбувся візит у відповідь: бібліотекарі завітали до своїх юних друзів.


Понад 70 дітей наввипередки відповідали на запитання бібліотекарів про книги та правила поводження з ними, про те, чи читають їм батьки вголос, чи знають вони літери… Виявилося, що дітлахи знають чимало літературних героїв, літери, а дехто навіть уже вміє читати.Посадивши дітей у дружнє коло, бібліотекарі прочитали їм відому казку Лоренца Паулі «Лисичка йде до бібліотеки».


На дошкільнят чекало ще одне приємне знайомство – з книгами-пазлами: «Динозаври», «Спляча красуня», «Попелюшка». Частина дітей, поки інші переглядали бібліотечні книги, складали пазли, а потім помінялися місцями.

На згадку про зустріч бібліотекарі залишили в подарунок листівки з краєвидами Житомира та закладки. Дякуємо турботливим вихователям за запрошення, і з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Всесвітній день дитини

ВЧИМОСЯ ГОВОРИТИ КОМПЛІМЕНТИ