БІБЛІОПРАКТИКУМ "ДОВІДКОВІ ВИДАННЯ - ТВОЇ ПОМІЧНИКИ ДЛЯ ДОЗВІЛЛЯ Й НАВЧАННЯ"Людина не може знати все, але повинна вміти знайти відповідь на будь-яке запитання. Для цього і створюють книги, які «знають все» – енциклопедії, словники, довідники.
А найкращими путівниками   для маленьких допитливих  чомусиків є, звичайно ж, яскраві ілюстровані дитячі енциклопедії.


Сьогодні в дитячій бібліотеці на Київській для учнів гуманітарної гімназії №23 був проведений бібліопрактикум «Довідкові видання – твої помічники для дозвілля й навчання».  


Школярі  здійснили цікаву мандрівку в чарівну країну запитань та відповідей за допомогою мультимедійної презентації.


Бібліотекар ознайомила їх з універсальними та галузевими енциклопедіями, а також великою кількістю енциклопедичних видань, адресованих безпосередньо користувачам-дітям: серії «Я пізнаю світ», «Дитяча енциклопедія», «Що? Як? Чому?», «Світ навколо нас», тощо.
Практичні завдання, виконані учасниками заходу, закріпили отриманні знання. Чомусики розділилися на групи і за допомогою різноманітих словників, енциклопедій та довідників відповідали на запитання бібліотекаря. Під час пошуку відповідей школярі навчилися швидко знаходити інформацію, яка їх цікавить.Сподіваємося, що діти зрозуміли, наскільки цінними і необхідними в їхньому житті є довідкові видання.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Всесвітній день дитини

ВЧИМОСЯ ГОВОРИТИ КОМПЛІМЕНТИ