Діалог заощадливості

Енергозбереження очима дітей

                                                                 "Одне з двох: або люди зроблять так,
                                                          що в повітрі стане менше диму,
                                        або дим зробить так, 
                                                              що на Землі стане менше людей".
                                                                                                              Л.Баттан

   Енергія...Усе в нашому житті пов’язане з нею. Вона безперервно супроводжує усі процеси живої та неживої природи, усі наймасштабніші та наймізерніші явища, що відбуваються у Всесвіті. Проблема енергозбереження має турбувати кожного, не лише дорослого, а й - дитину.
   8 червня в пришкільному таборі "Східний" для учнів 1-4-х класів СЗШ №20 пройшов діалог заощадливості до Дня сталої енергії "Енергозбереження очима дітей".   Одна людина за день використовує  6-8 літрів на миття рук та чищення зубів.
Один спуск унітазу – 15 літрів, одне прийняття ванни – 150 літрів, одне прання – 130-150 літрів. Цю та іншу цікаву інформацію дізналися діти. Разом з бібліотекарем Вільчинською Оленою вони прослухали "скарги холодильника на неправильне з ним поводження", відгадували загадки про електроприлади та джерела енергії. До того ж вони поділилися своїми думками про те, як можна зекономити воду, світло, газ.


   А перегляд відеопрезентації "Економія - це легко" та мультфільму "Добре світло" допоміг малечі ще більше усвідомити користь від енергозбереження як для всіх загалом, так і для кожної сім’ї зокрема.
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Всесвітній день дитини

ВЧИМОСЯ ГОВОРИТИ КОМПЛІМЕНТИ