Казковий аукціон

Казковий аукціон "Казка - вигадка, проте..."

23 листопада в бібіліотеці-філіалі №1 відбувся казковий аукціон "Казка - вигадка, проте..." для учнів 1-2-х класів Житомирської гімназії №3.
Бібіліотекар Гнатюк Вікторія розповіла спочатку дітям про казки та представила книжкову виставку казок.
 Потім усі присутні розділилися на три команди і розпочалася захоплива вікторина. Юні відвідувачі із задоволенням давали відповіді на питання 4 турів вікторини - "Загадки про казкових героїв", "Казковий одяг", "Казкове взуття" та казкового квесту "Чи знаєте ви?". Всі мали можливість заробити бали за правильні відповіді як своєї , так і - за допомогу іншій команді. Діти також були учасниками відео-вікторини "Вгадай з якої казки герой".
Не дивлячись на те, що перемогу отримала команда "Читалки", учасники інших двох - "Знайки" та "Чомучки" теж залишилися дуже задоволеними від заходу.Проводячи даний захід, бібліотекарі прагнули не лише узагальнити знання учнів про казки та розвивати творчу уяву, асоціативну пам’ять та вміння впізнавати казки та їх героїв, а й - виховати потребу в читанні книг та любов як до народної творчості, так і - до казок різних письменників.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Всесвітній день дитини

ВЧИМОСЯ ГОВОРИТИ КОМПЛІМЕНТИ