Етикет-клас

Етикет-клас
"Вчимося бути вихованими"

Хороші манери має той,
             хто найменшу кількість людей 
             ставить у незручне становище.
                                                                  Джонатан Свіфт
15 грудня в бібліотеці-філіалі №1 відбувся етикет-клас "Вчимося бути вихованими". Даний захід для учнів 1-2-х класів гімназії №23 провела бібліотекар Шпаківська Світлана.


Спочатку бібліотекар розповіла юним відвідувачам про етикет - значення поняття, походження етикету, його види. Також вона вказала дітям на десять "не можна", визначених В.Сухомлинським в книзі "Як виховати спражню людину".

Далі юні читачі розділилися на дві команди "Гопак" і "Переможці", обрали капітанів та розпочалася захоплива вікторина "У лабіринтах етикету"На завершення юні відвідувачі бібліотеки мали виконати завдання "Хто швидше і більше", в якому необхідно було з карток, запропонованих бібліотекарем, вибрати слова, що характеризують виховану людину.Крім того, бібліотекар на заході презентувала тематичну книжкову поличку.


Мета, поставлена при проведенні даного заходу, була досягнута. З юними відвідувачами у формі живого спілкування були розглянуті правила етикету в конкретних формах поведінки та в єдності двох його сторін - морально-етичної та естетичної.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Творчість Всеволода Нестайка

Всесвітній день дитини