Слайд-подорож по казках

 Слайд-подорож "Відгадай казку"
Тисячі років живе на світі казка - мудрий учитель, даруючи оптимізм і віру в перемогу добрих сил над злими. Люблять її усі: діти, дорослі і навіть літні люди.
Затишно дітям у пазусі казок,
Отак би й слухав про царя Салтана
Або про те, як весело козак
Обманював турецького султана,
Про карих коней з полуменем грив,
Про чаклуна, що все на світі може!
І хто б там, що не говорив,
І згине зло, і правда переможе!

Так сказала про казку відома українська поетеса Ліна Костенко.

"Казки зовсім не дрібниці. Головне в них мораль. Основна їх мета - показати, які преваги мають чесність, терпіння, слухняність і які біди переслідують тих, хто зневажає порядність". Так у свій час писав Шарль Перро.
От і сьогодні до бібліотеки-філіалу № 1  на казкову слайд-подорож: "Відгадай казку" завітали учні 2-3 класів гімназії № 3.На початку заходу бібліотекар Гнатюк Вікторія поділила учнів на дві команди, назви яких придумали діти: "Соколята" та "Зірочки".
Діти були активними учасниками різних вікторин: "Розплутай клубочок", "Темна конячка", "Далі...", "Хто? Хто?..." та віршованого конкурсу-загадки.
Під час цих вікторин учні вказували на зайвих персонажів та давали назви зашифрованим казкам.


Бібліотекар молодшого абонементу Гнатюк Вікторія показала дітям слайди: "Казкові герої", за якими вони відгадували назви казок.Діти були активними учасниками вікторин та показали гарні знання  українських та зарубіжних казок. За результатами вікторин обидві команди "Соколята" та "Зірочки" набрали однакову кількість балів та отримали заохочувальні подарунки.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Творчість Всеволода Нестайка

Всесвітній день дитини