Літературно-музичне свято "Мамине серце, сонце - світило, мають проміння великої сили"

взято тут
    
  В День Матері бажаєм,
  Краси, насолоди
  І вічної вроди!
  Від Бога - здоров’я,
  Сил - від природи.
  Тепла і натхнення,
  Любові і сміху,
  Від рідних і друзів - 
  Безмежної втіхи!      

                   
            Найдорожчою людиною для кожного з нас є мама. Вона завжди поруч. Перші кроки зроблено, тримаючись за мамині руки. Перша пісня - мамина. Першу іграшку дала мама і перша порада теж мамина. Мама - єдина. Вона ласкава, ніжна і добра. Слова "мама", "мати" - одні з найдавніших на Землі і майже однаково звучать на  мовах різних народів.Це говорить про те, що всі люди шанують і люблять своїх матусь. В Україні День матері святкується в другу неділю травня. Цього дня діти дарують матусям усе те, що заздалегідь виготовляють власно-
руч (малюнки, іграшки, вишиванки, вирощені дітьми квіти).
       Саме до Дня матері наша бібліотека провела літературно-музичне свято "Мамине серце, сонце - світило, мають проміння великої сили". 

         На  святі були присутні вчителі, учні гімназії № 3 разом зі своїми мамами.
         Захід проходив під музичний супровід пісень про маму. 
         Бібліотекарі підготували перегляд літератури "Мати - то сонечко рідне", на якому були предтавлені книги про мам та материнство. 
              На початку бібліотекар познайомив усіх присутніх з історією виникнення свята.        
     Діти підготували віршовану композицію "Вітання мамі" і виразно зачитали поезії для своїх мам. 

   
    
       

                  Під час свята діти разом з мамами приймали участь у різноманітних конкурсах. Зокрема, конкурс "Маленька господарочка", під час якого дівчатка показали своє уміння шити.      

Цікавою була гра-конкурс "Анкета для двох", під час якої діти та їхні мами дізналися наскільки добре вони знають один одного.А найбільше дітям сподобався конкурс "Впізнай мамині руки".
        

         Діти були активними учасниками свята: читали вірші, відгадували загадки та співали пісень. 

          
         Під час заходу одна з учениць запалила свічку та звернулася з молитвою до ікони Божої Матері з проханням щастя, добра та миру всім мамам.     

      В кінці свята діти привітали своїх мам та вчителів квітами. 


     
 Присутні мами висловили  бібліотекарям   слова подяки за проведений захід.            Наостанок діти, вчителі та мами заспівали разом пісню.

        Такі масові заходи виховують любов і шанобливе ставлення до рідної матері, розширюють і поглиблюють знання учнів про значення матері в житті людини, вчать проявляти любов до рідних.
                                

Коментарі

  1. Любі колеги! Приймайте міжнародну віртуальну нагороду Liebster Blog Award за проведену роботу у блозі. Детальніше читайте на блозі ТВОРЧА СТЕЖИНКА http://tvorchastezhunka.blogspot.com/2014/06/liebster-blog-award-ce-kruto.html. Щиро вітаю вас, бажаю успіхів, натхнення, нових ідей та можливостей для їх втілення!!!

    ВідповістиВидалити

Опублікувати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Творчість Всеволода Нестайка

Всесвітній день дитини