НЕ ВІДБИРАЙ У СЕБЕ ЗАВТРА!


1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Вся світова спільнота цього дня говорить про СНІД, про масштаби трагедії і про те, що ця чума насправді загрожує існуванню людства. Щороку дитяча бібліотека на Київській збирає у своїх стінах користувачів, щоб приєднатися до мільйонів людей в усьому світі та нагадати про важливість спільних зусиль в боротьбі з хворобою. 


Сьогодні в книгозбірні зібрались учні 1класу гімназії №23 на шок-урок «Не відбирай у себе завтра». Як наслідок, школярі отримали елементарні знання про СНІД, основні шляхи зараження цією хворобою та заходи щодо її профілактики.

 Для ефективного засвоєння почутого матеріалу, бібліотекарі підготували ще й тематичне повчальне відео для дітей. Заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом традиційно відбуваються із символом цього дня – Червоною стрічкою. Її створив художник Франк Мур, він помер від СНІДу через три роки. У 1991 році цей символ був використаний вперше. Тепер кожен, хто надягає Червону стрічку 1-го грудня, висловлює надію на майбутнє без СНІДу.

 Наприкінці заходу діти прийняли участь у флеш-мобі і створили символічне Дерево життя.
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Творчість Всеволода Нестайка

Всесвітній день дитини