До Всесвітнього дня безпечного Інтернету

Перехрестя думок до Всесвітнього дня безпечного Інтернету: 
"Мишка чи книжка"
В наш час - час інформаційного прогресу - для багатьох людей книга відходить на другий план. На заміну їй приходить телевізор, комп’ютер та інша техніка.9 лютого, до Всесвітнього дня безпечного Інтернету для користувачів бібліотеки-філіалу №1 відбувся тематичний захід. Бібліотекар Вільчинська Олена провела для учнів гімназії №3 перехрестя думок: "Мишка чи книжка"Кожен їз присутніх зміг висловити свої погляди на роль книги та комп’ютера у сучасному житті.


Також юні читачі переглянули відеоролик "Комп’ютер в житті людини", з якого змогли дізнатися про "плюси" та "мінуси" комп’ютера.
Ну, звісно, не обійшлось без презентації книги. Бібліотекар порадила дітям прочитати серію книжок Сергія Гридіна, головним героєм якої є комп’ютерний вірус Федько.


Цим прехрестям думок бібліотекарі прищепили користувачам бібліотеки любов до книги, як до основного традиційного джерела інформації, виховали в них інформаційну культуру та уміння орієнтуватися у великому потоці інформації, заохотили до самостійного пошуку інформації за допомогою книг.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Творчість Всеволода Нестайка

Всесвітній день дитини