Найкращий читач

ІІ етап конкурсу "Найкращий читач України - 2015"

Щороку настає така пора 
У всіх читаючих родинах,
Коли вся українська дітвора
До конкурсу готується щоднини.
Відвідати бібліотеку, поринути у світ книжок -
Цікаво вам про все дізнатись!
І для досягнення найвищої мети
У конкурсі найкращих позмагатись!
 Ви всі за власним вподобанням,
Читали книги - кому що додуші,
Щоб з радістю пройти випробування,
Здобути успіх перемогу у житті.

Сьогодні в нашій дитячій бібліотеці-філії № 1 відбулося велике незвичайне свято - бенефіс книги і читача. Наш бенефіс - презентація таланту, заслуг, захоплень і перемог наших читачів.  Саме тому сьогодні в нас проходить ІІ етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України - 2015", присвячений творчості Всеволода Нестайка.
 В цей чудовий день до бібліотеки завітали 12 найактивніших та найзавзятіших читачів - учнів 6, 7, та 8 класів. Кожен учасник конкурсу презентував свою улюблену книгу та героя творів Всеволода Нестайка, при цьому проявививши свою фантазію, креативність та артистичні 
здібності.


Під час свята діти переглянули буктрейлер "Нестайко - дітям" та уривки з кінофільму за трилогією Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки".
Конкурсна програма складалася з ІV турів: вікторина за трилогією Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки", "Історія виникнення книги, писемності та бібліотек", "Моя країна - Україна" та "Літературні тести". Учасники конкурсу та гості свята відпочили під час музичних пауз.
Переможцями конкурсу "Найкращий читач України -2015" стали дві учасниці: учениці ЗОШ № 27 -  Коцюба Ольга та Куряча Каріна, які продемонстрували найкращий рівень знань та набрали найбільшу кількість балів за результатами конкурсної програми.  

  
Переможці конкурсу та учасники конкурсу отримали гарні подарунки.


                                         

            

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Творчість братів Грімм

Творчість Всеволода Нестайка

Всесвітній день дитини